G.Arch

Pracujeme pre Vás 

Sme tu, aby sme Vám pomohli vymyslieť a realizovať Vašu vysnívanú záhradu.

 

V ateliéry G.Arch Vám ponúkame odborný a tvorivý prístup k riešeniu jednotlivých záhrad, terás, parkov, a pod. Dôležitá je naša spolupráca, kde sa z klientov stávajú dobrý priatelia. Môžte sa spoľahnúť na servis a starostlivosť aj po zrealizovaní záhrady.

Môj príbeh začal na umeleckej škole, ktorý pokračoval v štúdiu záhradnej a krajinnej architektúry v Nitre. Svoje skúsenosti som si ďalej rozšírila v Prahe vo viacerých ateliéroch ako: In-site, Schlitz a Flera s ktorými aj naďalej spolupracujem.

Vo svojej tvorbe sa snažím zanechať ducha a vniesť myšlienku (históriu, príbeh) danému miestu, popritom však rešpektovať ľudskú mierku a prírodu okolia. 

Ing. Katarína Gloneková

Ing. Katarína Gloneková

Záhradný a krajinný architekt

Ing. Anna Kubáňová

Ing. Anna Kubáňová

Odborník na interiérovú zeleň

Bc. Lenka Bôžeková

Bc. Lenka Bôžeková

Projektant drobných stavieb

  • Máme bohatú kultúru a krásu prírody pre ktorú k nám prichádzajú aj zo zahraničia. Tradícia našich predkov nepotrebuje duplikovať japonské záhrady.
  • Existuje veľa drevín, ktoré rýchlo rastú a je s nimi nízka údržba, netreba svoj obzor zamerať len na tuje, ktoré podliehajú rôznym stresovým faktorom či chorobám a hlavne: „Predsa platíte za záhradu, ktorá je originálna a nie kópia.“
  • Záhradná architektúra je kreatívna tvorba s prelínaním viacerých odborov a profesií. Vedomosti a prax s ktorou k Vám odborník prichádza nie sú zadarmo.