Pracujem pre Vás

Som tu, aby som Vám pomohla vymyslieť a realizovať Vašu vysnívanú záhradu.

 

Hranice Vašej záhrady, udáva iba Vaša vlastná predstavivosť.

Thomas D. Church

Ponúkam Vám odborný prístup k riešeniu jednotlivých záhradných častí či celej záhrady kde musím predvídať vývoj a perspektívu záhrady na niekoľko rokov dopredu. Pritom záhradu usporiadam a dám jej poriadok, správne proporcie, zvolím rastlinný materiál v súlade so stanovištnými podmienkami a daným priestorom. Rešpektujem estetické zákonitosti a Vaše predstavy a požiadavky, snažím sa nájsť cestu pre Vašu originálnu záhradu v ktorej sa budete cítiť ako v sne.

Záhrada bude mať predpoklad správneho vývoja a o pár rokov bude spĺňať svoj účel pre ktorý bola založená a môže Vám poskytovať  radosť, potešenie a pohodlný odpočinok.

Som samostatná projektantka v odbore záhradná a krajinná architektúra. Snažím sa vo svojej tvorbe zanechať ducha a vniesť myšlienku (históriu, príbeh) danému miestu a pritom rešpektovať ľudskú mierku. 

Momentálne pracujem na viacerých rodinných záhradách a verejných projektoch.

Svoje skúsenosti som rozšírila v Prahe vo viacerých ateliéroch ako: In-site, Schlitz a Flera s ktorými aj naďalej spolupracujem. Vyštudovala som záhradnú a krajinnú architektúru na SPU  v Nitre. Následne rok som študovala na Českej zemědělskej univerzite Záhradní tvorbu v Prahe. Absolvovala som viaceré štúdijné pobyty a zúčastnila sa zahraničných workshopov. 

Ing. Katarína Gloneková

Ing. Katarína Gloneková

Landscape architect

Dobrá spolupráca spočíva v úprimnosti a tolerancií oboch strán, klienta i projektanta.